Kdo jsme

V TRIADu se nedělíme na lidi digitální a nedigitální ani na kreativní a nekreativní. Kreativci sedí přímo vedle accountů a specialistů na social media a na zadáních pracují společně. Kreativní tvorby se tak od samého začátku zúčastňují všichni od copywriterů až po programátory.

Děláme věci tak, aby dávaly smysl, aby z nich měl radost klient i my, abychom za sebe mohli nechat mluvit své výsledky a abychom se cítili v práci dobře. Za svou práci jsme získali už mnoho ocenění, ale víme, že nejsme reklamní mistři světa a ani to není naším cílem.

Co děláme

Hledáme inovativní a efektivní řešení marketingových výzev a zadání. Výsledkem pak může být velká integrovaná kampaň, která zahrnuje TV spoty, rádio, outdoor, printy, PR a digitál, vytvoření nové značky, nastavení komunikační strategie, nebo klidně i malá online kampaň, social media komunikace nebo mobilní aplikace. A někdy tím správným řešením ani nemusí být reklama.

Neděláme věci jen pro peníze. Neděláme věci, ke kterým máme morální výhrady. Nespolupracujeme s klienty, se kterými si nerozumíme. Neděláme svou práci jen pro ocenění. Neděláme věci, které pro nás nemají smysl.

Pro koho rádi pracujeme

Pepsi Gambrinus Král sýrů Mirinda Tchibo Toma M&Ms Kingswood Jihlavanka Lučina Cafissimo Tuttocaffe Pribiňáček Velkopopovický Kozel Pilsner Urquell eXcelent Frisco Granko YIT
Creativity is intelligence having fun

Několik faktů o TRIADu

Nezávislá československá agentura Integruje creative+social+account týmy Založena 2005 Pobočky v Bratislavě a Praze Dohromady více než 65 zaměstnanců Pracuje pro značky ve více než 10 zemích Dog & baby friendly Organizátor All fans party

Naše ocenění

TRIAD Advertising

Reklamní agentura
TRIAD Advertising
Na Bojišti 1473/18
120 00 Praha 2 - Nové Město
+420 608 959 359

Visit us

Spřátelme se

Like us

Co je nového?

Follow us

Prohlédněte si naše videa

Watch us